Obchod s vínom - Vinotéka Bratislava | Hradská 78/B | E-Shop

KATEGÓRIE


PDFTlačiť

Maîtres Vignerons de Saint Tropez

Pod trocha krkolomným názvom sa ukrýva združenie 8 skvelých vinárov z oblasti svetoznámeho mesta na francúzskej riviere Saint Tropez, ktorí sa v roku 1964 spojili , aby spoločným úsilím a finančnými prostriedkami zvyšovali kvalitu a svetovú prestíž provensálskych ružových vín a stali sa tak s objemom výroby 2,5 milióna fliaš najväčším výrobcom ružových vín nielen vo Francúzsku, ale aj v celom svete.

Všetci vinári vinifikujú hrozno zo svojich vinohradov samostatne vo svojich vinárstvach, spoločné sú ostatné komerčné činnosti - distribúcia, export, logistika a marketingové aktivity.

Celosvetové uznanie si vína získali najmä špecifickou chuťou , danú miestnymi odrodami Grenache, Cinsault, Tibouren a Syrah, výnimočným terroirom (kriedové podložie s fragmentami žulových kamienkov , mierna klíma s množstvom slnečného svitu, vplyv mora z troch svetových strán a prúdenie chladného vzduchu z vysokých hôr v noci ako aj mimoriadne atraktívny dizajn fliaš.

Zoradiť podľa:

Maîtres Vignerons de Saint Tropez Grain de Glace Rosé 2014

TENTO TOVAR JE VYPREDANÝ - Víno má nádhernú svetloružovú farbu a vo vôni aj chuti prevládajú svieže tóny exotického ovocia a citrusov. ...
Cena: €12.90 s DPH

VYPREDANÉ - Maîtres Vignerons de Saint Tropez Provence One Rosé

TENTO TOVAR JE VYPREDANÝ - V intenzívnej vôni vína Maîtres Vignerons de Saint Tropez Provence One sa objavuje exotické ovocie, mango a kvetín. ...
Cena: €12.90 s DPH


  • «« Začiatok
  • « Predchádzajúci
  • 1
  • Nasledujúci »
  • Koniec »»
Výsledky 1 - 2 z 2


Náš tip


Ročník: 2011
Oblasť: Južnoslovenská
Krajina: Slovensko
Objem: 0.75 L
Alkohol: 13 %

€12.95

Ročník: 2014
Oblasť: Tokaj
Krajina: Slovensko
Objem: 0.75 L
Alkohol: 12 %

€13.50

Ročník: 2020
Oblasť: -
Krajina: -
Objem: 0.75 L
Alkohol: 13.5 %

€21.00

Výrobcovia