Obchod s vínom - Vinotéka Bratislava | Hradská 78/B | E-Shop

Kategórie


PDFTlačiťe-mail
Červené vína arrow Izrael arrow Barkan arrow CABERNET SAUVIGNON 2008 unfiltered Barkan Segals wines Israel
Pinotage 2007 Superieur Barkan wines Israel GalilViognier 1884 Reserve Escorihuela Gascon Mendoza Argentina

CABERNET SAUVIGNON 2008 unfiltered Barkan Segals wines Israel

 
Ročník: 2008 Oblasť: Galil
Odroda: Cabernet Sauvignon Krajina: Izrael
Alkohol: 14% Na sklade: 3 ks
Objem: 0.75 L Hmotnost: 1.5 kg
Výrobca: Barkan wine Israel Zbytkový cukor: suché víno
EAN: 7290000521251

Víno zrelo 19 mesiacov v dubových sudoch 90% francúzskych, 5% amerických a 5% v exotických európskych dubových sudoch, ktoré dávajú vínu štýl a intenzitu. Sú použité iba nové sudy, ktoré boli špeciálne vyberané pre rozšírenie a okorenenie dychu vína pri udržaní ovocnosti v centre, ktorá má byť iba decentne orámovaná elegantným dubom. 

Víno bolo fľaškované bez čírenia a filtrácie. Pôvodné, divoké a intenzívne je toto víno, vhodné pre dlhodobé uskladnenie počas ktorého si víno udrží prirodzený pôvodný depozit vo fľaši.

Charakteristika:
Tmavé, takmer čierne víno granátovej farby, vo vôni je silné, so závanom škorice, brusníc, červeného a čierneho ovocia. Vo víne je sústredené sýte mladistvé ovocie. Tento dojem je zosilnený vôňou korenia. Na jednej strane je drevo harmonicky integrované a môže byť detekované iba na pozadí s náznakom sušienok, dymovosti a mocca kávy skôr s čiernym korením ako s vanilkou. Na druhej strane, je ovocie okorenené uhladeným náznakom mäty, eukalyptu, vlhkej pôdy lesa, živice a čiernych ríbezlí.


Môže sa zdať, že táto vôňa môže byť vdychovaná tak dlho ako si želáte. Vôňa vás však nebude nudiť, kôli neustálym zmenám vo víne. Rozvinutá vôňa bude slabnúť do rôznorodých tónov dlhé hodiny do konca.
Jazyk ukazuje podobné stopy ako nos. Rovnako dominuje ovocie s mätou, eukalyptom, trochou zeleného korenia orámované trochou dubových štiepkov. Víno je elegantné, bohaté na strede jazyka. Víno nie je najintenzívnejšie bezprostredne po vložení do úst, ale neskôr. Slabne do náznakov nugátu, oblátok, dubového dymu, pred usadením do veľmi dlhého, veľkorysého záveru, v ktorom pocítime čisté ovocie s ozvenou zelených náznakov ovocia.
Víno si môžete užívať okamžite, najlepšie však od roku 2012 do 2017, možno aj dlhšie. Toto víno si zachováva mladosť po dlhé roky. Navzdory masívnej sile, dosť priestoru ostáva aj pre jeho komplexnosť. Je štylizované viac ovocne s dubom na pozadí, ponecháva si viac čistotu a komplexnosť ako sladkosť a bombastickosť.
Toto víno najviac charakterizuje nefiltrovaný Cabernet Sauvignon zo “starého sveta”!

Nálepka na fľaši je z ručne vyrábaného papiera s vliskami zrniek hrozna a vláknami dreva moruší, ktoré rastú vedľa vinohradu, čo odráža nenapodobitelnosť pôvodu tohto vína.

Suché,červené,nefiltrované,košér víno,ročník: 2008,odroda: 90% Cabernet Sauvignon, 10% Merlot, krajina: Izrael, oblasť: Galilea, výrobca: Segal, objem: 0,75 l 65% Cabernet Sauvignon z vinohradu Dishon, 25% Cabernet Sauvignon z údolia Kedesh, 10 % Merlot z vinohradu Dovev.


Cena s DPH

€56.60

 


Tento tovar môžete kúpiť aj v našej predajni. Zavolajte alebo pošlite e-mail pre informáciu o jeho aktuálnej dostupnosti.
Telefón 0903 731 388 | info@inmedio.sk | IN MEDIO Hradská 78/B, 821 07 Bratislava


 
Zaujímajú Vás novinky o víne, gastronómií, šieciálnych akciách v našom obchode ?
Staňte sa fanúšikom Vinotéky IN MEDIO
Doručujeme tovar v
Európskej Únii

Doručujeme v EÚ
We deliver in
European Union
Navštívte nás v našej
kamennej predajni

Navštívte nás v kamennej predajni
Visit us in shop
+421 (0)2 4552 3547
Nakupujeme priamo od
výrobcov a importérov

Nakupujeme priamo od výrobcov a importérov
We buy directly from
producers and importers

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli hodnotiť.
Náš tip


Ročník: 2014
Oblasť: Stellenbosch
Krajina: Južná Afrika
Objem: 0,75 L
Alkohol: 12 %

€9.95

Ročník: 2010
Oblasť: Kamptal
Krajina: Rakúsko
Objem: 0,75 L
Alkohol: 12 %

€29.95

Ročník: 2012
Oblasť: Malokarpatská
Krajina: Slovensko
Objem: 0.75 L
Alkohol: 13 %

€12.87

Výrobcovia