Obchod s vínom - Vinotéka Bratislava | Hradská 78/B | E-Shop

KATEGÓRIE


PDFTlačiť

Destlérias Unidas S.A. RUM

rumPodľa svedectiev jeho potomkov, na konci 18. storočia Hacienda Botucal Dona Juancho Nieto Melendez objavoval zdroje a procesy ktoré pomohli ku vzniku lákavých chuťou tradičných nápojov.

Bol fascinovaný mnohými environmentálnymi faktormi, ktoré ovplyvňujú proces tvorby rumu, ako je počasie a vlhkosť v trópoch. Remeselník srdcom, Don Juancho neúnavne hľadal spôsoby, ako vylapšiť jeho vlastný výrobok . V skutočnosti jeho impozantná zbierka nápojov stal sa slávny celkom slávnou, začína byť známy medzi svojimi priateľmi ako "Rezervy veľvyslanca", čo predstavuje jasný odkaz.


According to the testimony of his descendants, at the end of the 18th Century the Hacienda Botucal bore witness to Don Juancho Nieto Meléndez's burning passion for exploring the sources and processes responsible for the many alluring flavors of traditional beverages.

He was particularly interested in artisanal production methods that, in spite of remaining relatively constant, were capable of yielding a wide variety of distinctly different outcomes.

He was fascinated by the subtle complexities of the many environmental factors that affect the rum-making process, such as the weather and humidity of the tropics. A craftsman at heart, Don Juancho tirelessly looked for ways to refine his own product by sampling an exhaustive array of exotic liquors and rums. In fact his impressive collection of beverages became quite famous, coming to be known amongst his friends as "The Ambassador's Reserves," a clear reference to its owner's class and good nature.

Zoradiť podľa:

DIPLOMATICO RUM | RON reserva exclusiva 12 years Venezuela

Diplomático Reserva Exclusiva je blend rumov vyrobených výhradne na kotlíkových destilačných zariadeniach a zrejúcich v priemere 12 rokov. ...
Cena: €50.95 s DPH

VYPREDANÉ - DIPLOMATICO RUM | RON reserva 8 years Venezuela

TENTO TOVAR JE VYPREDANÝ - Diplomático Reserva 8 ročný rum má vo svojom obsahu vyšší podiel rumov vyrobených na kotlíkových destilačných ...
Cena: €49.90 s DPH

RON RUM RHUM DIPLOMÁTICO Mantuano Venezuela

Diplomatico Mantuano RUM je novou interpretáciou populárneho Diplomatico Reserva 8 Años . Je vyrobený z melasy a cukrovej trstiny a prechádza ...
Cena: €35.90 s DPH

  • «« Začiatok
  • « Predchádzajúci
  • 1
  • Nasledujúci »
  • Koniec »»
Výsledky 1 - 3 z 3


Náš tip


Ročník: 2011
Oblasť: Znojemská
Krajina: Česko
Objem: 0.75 L
Alkohol: 12,5 %

€9.30

Ročník: 2012
Oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Krajina: Slovensko
Objem: 0.75 L
Alkohol: 13 %

€13.90

Ročník: 2006
Oblasť: Toskánsko
Krajina: Taliansko
Objem: 0,375 L
Alkohol: 11.5 %

€42.00

Výrobcovia