Obchod s vínom - Vinotéka Bratislava | Hradská 78/B | E-Shop

Kategórie

Vyberte si z našej ponuky dekoračného a úžitkového skla od nemeckého výrobcu LEONARDO.  PDF  Tlač  Email
Napísal používateľ Administrator   
Piatok, 15 Január 2021 17:57

leonardo misaHľadáte krásny a užitočný darček. Vyberte si z našej ponuky dekoračného a úžitkového skla od nemeckého výrobcu LEONARDO.

Rodinná spoločnosť bola založená v roku 1859 a dnes je jedným z popredných dodávateľov skla v Európe. Dnes je spoločnosť vedená v piatou generáciou Oliverom Kleine a jeho manželkou Biancou Kleine.

Leonardo to sú výrobky zo skla, ktoré sa jednoducho líšia. LEONARDO je filozofia a je skratkou pre dizajn a radosť zo života! Inšpirujeme sa sklom a vytvárame mimoriadne zbierky srdcom a mysľou. Kvalita, inovácia a dizajn sú úzko spojené s každým novým vývojom. LEONARDO ponúka najnovšie technológie a prísľuby kvality, ako aj rozsiahly sortiment a koncepty produktov.

Za to sme už dostali množstvo ocenení za dizajn. S každým vývojom sa neustále spája požiadavka, aby sa zo skla stala nová skúsenosť. Preto LEONARDO spolupracuje so známymi návrhármi. Každý produkt má svoju vlastnú dušu, stelesňuje filozofiu značky a nesie ju navonok.

ZNAČKA STOROČIA
Silné značky dávajú vyhlásenia, udávajú tempo a menia súčasné udalosti. To platí aj pre LEONARDO. Spoločnosť ktorá ponúka výnimočný sklenený dizajn bola 14. novembra 2018 opäť pomenovaná ako „Značka storočia“, čo z nej robí jednu z obchodných elít v Nemecku.

Posledná úprava Piatok, 15 Január 2021 18:57
 


Náš tip


Ročník: 2019
Oblasť: Malokarpatská Čachtice
Krajina: Slovensko
Objem: 0.75 L
Alkohol: 13.5 %

€13.90

Ročník: 2015
Oblasť: Columbia Valley
Krajina: USA
Objem: 0.75 L
Alkohol: 12 %

€35.90

Ročník: 2012
Oblasť: Glilea
Krajina: Israel
Objem: 0.5 L
Alkohol: 14 %

€24.90

Výrobcovia